ARTYKUŁY REKLAMOWE

Artykuły reklamowe (powszechnie zwane gadżetami) to skuteczne narzędzie służące promowaniu marki oraz wsparciu sprzedaży podczas wszelkiego rodzaju działań marketingowych. Zazwyczaj są to różnego rodzaju drobne produkty, z których korzysta się w życiu codziennym. Odpowiednio dobrane i zaprezentowane pozostawiają Państwa markę na długi czas w świadomości potencjalnych klientów.

Nowy, ciekawy, dopasowany gadżet reklamowy na wiele dłużej zapada w pamięci konsumenta, dlatego tak istotne jest korzystanie z wiedzy i doświadczenia osób, które od dawna i na co dzień zajmują się reklamą. Chętnie doradzimy Państwu, jaką strategię reklamową wybrać i na jakich produktach ją oprzeć.

W naszej stałej ofercie posiadamy kilka tysięcy produktów reklamowych, które importujemy bezpośrednio od producentów.

Ponadto, dzięki współpracy z licznymi partnerami, jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy produkt reklamowy, jaki Państwo sobie życzycie. Znakowanie zakupionych u nas wyrobów wykonujemy wszystkimi dostępnymi technikami: pełnokolorowy bezpośredni nadruk UV, tampodruk, sitodruk, termotransfer, laser, tłoczenie, haft, flock, itp.